תהליך אימון אישי

חשבת פעם מה באמת בא לך לעשות בחיים? מרגישה שהכל סביבך מתנהל על אוטומט ואת צריכה לעצור לרגע ולהבין מי את ולאן את הולכת מכאן? מחפשת תהליך שיעזור לך להתבונן פנימה כדי שתוכלי לצאת החוצה, למצוא משמעות בעשייה, ולהגשים את עצמך?
צילום: ענבל רווח

"תגידי, מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה?"
השאלה הזאת מלווה את כולנו, מגיל צעיר, ובמהלך החיים בכלל.
האמת היא, שזאת שאלה ממש מורכבת, ואפילו גם קצת מכשילה בעיניי. כי אנחנו גדלים כל הזמן, וכמו שאני רואה את הדברים, זה בסדר גמור לרצות בכל פעם להיות משהו אחר.
בתהליך פענוח הפוטנציאל האישי,
נלמד להכיר את הבסיס שלך, נבין מה עובד ולא עובד לך היום, ונחקור את הפחדים והאתגרים, כדי שתוכלי לצאת לדרך ולהגשים את החלומות שלך.  

לפעמים, כשאנחנו שקועים יותר מדי באתגרים ובבעיות שלנו, קשה לנו להסתכל על החיים בראייה רחבה ולהצליח למצוא את המסלול הנכון לנו להגשמה.
הרבה פעמים אנחנו מתנהלים בסוג של אוטומט, ואפילו מגשימים חלומות של אחרים, פשוט כי לא עצרנו לרגע לחשוב מה החלומות שלנו, ובאיזו דרך נוכל להגשים אותם.
אני תמיד אומרת ש – where there is a will, there is a way, והמטרה שלי בתהליך האימון, היא, לעזור לך למצוא את הדרך שלך. 

תהליך האימון הוא תהליך רגשי, עוצמתי, לפעמים לא פשוט, והוא מאפשר להתמודד עם פחדים שמונעים ממך להתקדם בחיים (ולפעמים בכלל לא ידעת שהם קיימים), להתחבר פנימה, ולעשות סדר בבלגאן שיש בראש.

תפיסת העולם שלי היא שבמרחב האימוני אנחנו שוות לגמרי. את מומחית התוכן, ואני מומחית התהליך. אני נמצאת כאן כדי להקשיב, לכוון, להאיר, לשקף, ולהוביל אותך בדרך.


איך זה עובד בפועל?
בחלק הראשון של התהליך נעסוק בעיקר בחיבור פנימה. נבין את הפערים בין הרצוי למצוי, נזהה את אבני הדרך שלך – מה חשוב לך, מה המצפן הפנימי שיעזור לך לקבל החלטות בחיים, ונצייר יחד את החזון שלך (תמונת העתיד האידאלית שאת מזמנת לעצמך).

בחלקו השני, נעבור לתכלס.
נציג את המטרה שלך לתקופה זו, נגזור ממנה יעדים שאת רוצה להגשים, ואותם נפרק למשימות קונקרטיות, שתוכלי לבצע בצורה נוחה, ויקדמו אותך לעבר המטרה שהגדרנו בצעדים קטנים ובטוחים.


*משך התהליך: 10-12 מפגשים שבועיים.

הצטרפי אליי למסע

מדי פעם, יש לי עוד תובנות
אשמח אם תהיי הראשונה לשמוע

גלילה למעלה