פענוח אקספרס

מחפשת מענה מהיר ומיידי? צריכה דיוק ובהירות בנושא שמטריד אותך? מתלבטת בנושא מסוים ורוצה תשובות ספציפיות כאן ועכשיו? פגישת ייעוץ ממוקדת, מבוססת אסטרולוגיה סינית.

אני מכירה את זה, הרבה פעמים אנחנו מנהלות חיי שגרה טובים, נוחים, הכל עובד כמו שצריך, ואז פתאום יש איזו בעיה בבית או בעבודה, שמקשה על ההתנהלות, או שצצה איזו דילמה שקשה לפתור, או הצעה שאי אפשר לסרב לה – אבל גם אי אפשר לקבל אותה, וזה פשוט "יושב שם", הולך איתנו לכל מקום, ומשפיע על איכות החיים (ולא לטובה).


בפגישת 'פענוח אקספרס', נתעסק רק בדילמה הזאת.
נתמקד יחד בנושא הזה, שצץ פתאום, ומאתגר אותך ואת חיי היומיום שלך, ונמצא את הדרך הכי נכונה עבורך לפתור אותו על בסיס מפה אסטרולוגית סינית.
זאת פגישה ממוקדת, של תכלס / כאן ועכשיו / זבנג וגמרנו.
הגעת עם בעיה – יצאת עם פתרון.

 

למה אסטרולוגיה סינית?
אסטרולוגיה סינית מאמינה שכל דבר בטבע (גם אנחנו בני האדם) מורכב מ-5 אלמנטים של הטבע: אש, אדמה, מתכת, מים ועץ במינונים שונים.
כאשר אנחנו מסתכלים במפה אסטרולוגית סינית אנחנו יכולים להבין מדוע אנחנו פועלים כפי שאנחנו פועלים ואיך אנחנו חושבים.
הוספתי את הכלי הזה לארגז שלי, לאחר שהתנסיתי בו בעצמי.
הכלי הזה איפשר לי לקבל תשובות, לקבל את עצמי ולהבין את עצמי טוב יותר. הבנתי כמה תשובות אפשר למצוא במפה האסטרולוגית שלנו, ואיך התבוננות בה יכול לסייע לנו להתכוונן בצורה יותר ברורה ומדויקת לעבר הגשמת מטרות או פתרון דילמות.  
המפה הסינית מאפשרת לי בעצם להכיר אותך בצורה טובה ומעמיקה, עוד לפני שנפגשנו, ועוזרת לי להבין את הפוטנציאל שלך ואת הכיוונים הנכונים המומלצים עבורך בתקופת הזמן הנוכחית, בתחומי החיים השונים.

את יכולה להגיע עם דילמה הקשורה לכל תחום בחיים, אם זה קריירה, זוגיות, מצב כלכלי, הורות, תקשורת, יחסים בינאישיים, ועוד.
במהלך הפגישה נעבור על המפה שלך, ונראה יחד מה הדרך שהכי תתאים לך כדי להגיע לפתרון.

*משך הפגישה: שעה וחצי.

הצטרפי אליי למסע

מדי פעם, יש לי עוד תובנות
אשמח אם תהיי הראשונה לשמוע

גלילה למעלה