פענוח פוטנציאל עסקי

עצמאית ומרגישה שנשאבת לשגרה שוחקת? יודעת שיש לעסק שלך פוטנציאל לגדול אבל לא מצליחה לממש את זה בפועל? קשה לך לקבל החלטות עסקיות ביומיום? ליווי תהליכי מתמשך בשילוב אסטרולוגיה סינית.

להיות עצמאית, זה הרבה פעמים להיות לבד.

לבד עם הדילמות, ועם ההחלטות, וגם לבד בדרך להגשמת המטרות. זה לא פשוט להציב מטרות ולהגשים אותן כשהכל מונח על הכתפיים שלך.
כשאת גם המנהלת, וגם העובדת, וגם אחראית השיווק והמכירות, ואשת הנהח"ש.
קל לנו להישאב לשגרה ולעשות דברים על אוטומט, כדי לשמור על עסק פעיל. אבל הרבה פעמים, כשזה קורה, המטרות והחלומות העסקיים נדחקים קצת הצידה, וקשה להתמקד בהם ולהצמיח את העסק לבד.

בליווי העסקי, אני נמצאת כאן בדיוק בשביל זה.

כדי להחזיק לך את היד לפני החלטות, לעזור לך להתנהל ביעילות ביומיום השוטף, לתמוך בך כשאת צריכה לקחת החלטה חשובה, לייעץ לך כשאת מתלבטת, ולהיות תמיד צעד אחד לפנייך, כדי שיהיה לך על מי להישען.
אני אמקד אותך למול המטרות שלך, אתכנן איתך יחד את השלב הבא אליו את רוצה להגיע, ואעזור לך להגשים ולהצמיח את העסק שלך, בצורה הכי טובה ונכונה עבורך.

זה הזמן שלך לממש את הפוטנציאל העסקי שלך, לעוף גבוה, ולהקפיץ את העסק שלך למדרגה הבאה.

איך זה עובד בפועל?

באמצעות כלי יחודי- מפה אסטרולוגית סינית אני מקבלת תמונה טובה ומעמיקה עוד לפני שאנחנו נפגשות.
לאחר מכן, נתחיל להפגש אחת לשבועיים ונעבוד יחד על המטרות שהגדרנו בתחילת התהליך.
ההתקדמות היא בקצב הנכון לך, ובהתאמה ללו"ז ולהתנהלות של העסק. בין הפגישות אנחנו נמצאות בקשר רציף ויומיומי, אני זמינה לך לכל שאלה או התלבטות, ואני כאן בשבילך לתמיכה וחיזוקים על הדרך.

למה אסטרולוגיה סינית?
האסטרולוגיה סינית מאמינה שכל דבר בטבע (גם אנחנו בני האדם) מורכב מ-5 אלמנטים של הטבע: אש, אדמה, מתכת, מים ועץ במינונים שונים.
כאשר אנחנו מסתכלים במפה אסטרולוגית סינית אנחנו יכולים להבין מדוע אנחנו פועלים כפי שאנחנו פועלים ואיך אנחנו חושבים.

הוספתי את הכלי הזה לארגז שלי, לאחר שהתנסיתי בו בעצמי.
הכלי הזה אפשר לי לקבל תשובות, לקבל את עצמי ולהבין את עצמי טוב יותר. הבנתי כמה תשובות אפשר למצוא במפה האסטרולוגית שלנו, ואיך התבוננות בה יכול לסייע לנו להתכוונן בצורה יותר ברורה ומדויקת לעבר הגשמת מטרות.
המפה הסינית מאפשרת לי בעצם להכיר אותך בצורה טובה ומעמיקה, עוד לפני שנפגשנו, ועוזרת לי להבין את הפוטנציאל שלך ואת הכיוונים הנכונים המומלצים עבורך ועבור העסק שלך בתקופת הזמן הנוכחית.

*משך הליווי: 3 חודשים.

הצטרפי אליי למסע

מדי פעם, יש לי עוד תובנות
אשמח אם תהיי הראשונה לשמוע

גלילה למעלה